Для ликвидации масштабного лесного пожара на Луганщину отправились спасатели ДонетчиныЗ метою надання допомоги у гасінні лісової пожежі на території Северодонецької міської ради та Новоайдарівського району Луганської області від Головного управління ДСНС України у Донецькій області було направлено сили та засоби у складі зведеного загону.

07 липня для ліквідації лісової пожежі на території Борівського та Ахтирського лісництв ДП «Сєверодонецьке лісомисливське господарство» було додатково направлено зведений підрозділ Головного управління у складі 22 одиниці техніки та 83 чоловіка особового складу.

Станом на 08:00 08 липня від Головного управління усього залучено 154 особи особового складу та 33 одиниці техніки, також додатково залучено 3 модуля, 1 польова кухня, 2 квадрокоптера та джерела резервного електроживлення (генератор).

Читайте также: Зеленский прибыл с рабочим визитом на Луганщину, где бушуют масштабные лесные пожары

До відома:

6 липня о 13:21 поблизу села Осколонівка Новоайдарського району на території Боровського (квартали 111, 112, 113, 114) та Охтирського (квартал 57) лісництва виникла лісова пожежа на площі близько 50 га, з них верхова 20 га.

7 липня о 08:11 пожежу було локалізовано.

О 16 год. 7 липня через пориви вітру до 20 м/с змінних напрямків пожежа розповсюдилася на територію с. Смолянинове.

Силами ДСНС евакуйовано з житлових будинків с. Смолянинове та дачного кооперативу «Вовче озеро» 30 осіб (з них 13 дітей) та 30 осіб відселено.

В наслідок пожежі вогнем знищено в с. Смолянинове 23 житлових будинки, пошкоджено 36 житлових будинків та знищено 80 дачних будинків кооперативу “Вовче озеро”.

Під час гасіння пожежі виявлено тіла 4 загиблих осіб та 9 осіб (з них 2 дітей) госпіталізовано.

До гасіння залучено 1 тис. 125 осіб та 201 одиниця техніки, з них від: ДСНС 638 осіб особового складу та 140 одиниць техніки в тому числі 2 літаки АН-32П.

Ліквідація надзвичайної ситуації триває.

ГУ ДСНС України у Донецькій області

P.S. Слов'янські рятувальники у складі зведеного загону відправилися ліквідовувати масштабну лісову пожежу до Луганської області, що спалахнула 06 липня.

Із Слов'янська виїхали 35 чоловік особового складу і 6 одиниць техніки.

Бажаємо нашим хлопцям витримки, наснаги, терпіння та якнайшвидше повернутися до своїх сімей.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
4

Эта запись была размещена в рубрики: