Краматорск: полицейские нашли женщину, которая неделю гуляла оставив своих детей

 
Краматорчанка скориставшись тим, що з її дітьми пішла гуляти родичка, поїхала геть у своїх справах. Ювенальні поліціянти тиждень шукали біглянку, а на час її відсутності дітей влаштували до медичного закладу на обстеження. Наразі жінку притягнуто до адміністративної відповідальності
.

На днях інспектори ювенальної превенції Краматорського відділу поліції отримали повідомлення від місцевої мешканки про те, що її сестра пішла з дому, доки жінка гуляла з племінниками та кілька годин не виходить на зв’язок.

Ювенальні поліціянти приїхали за викликом. Їх зустріла жінка з двома хлопчиками семи та чотирьох років. Вона пояснила, що приїхала до сестри та взяла на прогулянку її дітей. Коли повернулася, вдома нікого не було, жінка на зв'язок не виходила. Окрім того, заявителька внаслідок життєвих обставин не мала можливості забрати племінників до себе. Поліціянти прийняли рішення на час пошуків матері тимчасово влаштувати дітей до медичного закладу, аби їх обстежили лікарі.

Читайте также: В Краматорске Volkswagen сбил велосипедистку

Інспектори ювенальної превенції розпочали заходи з метою встановлення кола спілкування зниклої жінки та її можливого місцеперебування. На телефон вона не відповідала. Також про виниклу ситуацію правоохоронці повідомили до служби у справах дітей Краматорської міської ради. На сьому дому біглянка повернулася додому.

Відносно жінки ювенальні поліціянти склали адміністративний протокол за ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Краматорський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
9

Эта запись была размещена в рубрики: