Гумпомощь из Латвии и Польши для жителей Донетчины прибыла в Николаевку

6 липня 2020 року у Слов’янській центральній районній лікарні (м. Миколаївка, вул. Миру 13) відбулася передача гуманітарної допомоги від Латвійської Республіки та Республіки Польща для цивільного населення Донецької та Луганської областей.

 

 

Також в рамках заходу заплановано спілкування з представниками ЗМІ. Участь у заході взяли: Кириленко Павло, голова облдержадміністрації, керівник обласної військово-цивільної адміністрації Юріс Пойканс, Надзвичайний і Повноважний Посол Латвійської Республіки в Україні; Бартош Ціхоцькі, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні; Kaймo Kууск, Надзвичайний і Повноважний Посол Естонської Республіки в Україні; Марек Шафін, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні; Лаврухін Сергій, старший польовий координатор УВКБ Гульмамедов Полад, професор, лікар-хірург хірургічної клініки Донецького медичного університету; Каплянок Світлана, директор КНП «Слов’янська центральна лікарня» Ерікс Нагліс, військовий аташе Посольства Латвійської Республіки в Україні; Балагура Олег, полковник, начальник групи МПЗ штабу угрупування НГУ ОС; Данилюк Євген, голова Мар`їнської райдержадміністрації, керівник районної військово-цивільної адміністрації.

«Я від себе особисто і від обласної адміністрації, від місцевого населення Донеччини, від військовослужбовців виражаю вам щиру подяку за таке сприймання, за ту допомогу, яку ви надаєте. Ви не лишаєтесь осторонь, починаючи від 2014 року. Це для нас велика підтримка у складній ситуації,  в умовах війни  ми не лишаємося одні, і про це свідчить ця допомога», -  сказав голова Донецької облдержадміністрації,  керівник обласної військово-цивільної адміністрації Павло Кириленко.

Усього до Донецької області прибули 4 вантажівки з гуманітарною допомогою,  до якої увійшли медичне обладнання та розхідники, а також одяг для цивільного населення, яке потерпає від розв’язаного РФ збройного конфлікту. Частину з  вантажу отримала Миколаївка (Слов’янська центральна районна лікарня), ще частину буде доправлено Мар’їнці та Попасній, що на Луганщині.

Районна лікарня у Миколаївці відтепер додатково матиме  два апарати штучної вентиляції легень, багатофункціональні ліжка, кілька тонн дезінфікуючих розчинів, захисні екрани для лікарів та одноразові медичні костюми. Крім того, лікарня отримала лапароскопічні стійки та обладнання для малоінвазивної хірургії.

за матеріалами інтернет
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
1

Эта запись была размещена в рубрики: