Баррикады на Соборной. Инсталляция Славянск-2014

5 липня протягом дня на Соборній площі з нагоди 6-ї річниці визволення Слов’янська від незаконних збройних формувань та встановлення миру на території нашого міста Асоціація дослідників військово-історичної спадщини "Плацдарм" (м. Слов'янськ) провела історичну інсталяцію «Війна очима «Чорного Тюльпану».

В інсталяції були представлені аутентичні предмети з 2014 року.

Що означає 5 липня для Слов'янська? - Це закінчення бойових дій, відновлення електро та водопостачання, мобільного зв'язку.

В місто прибула гуманітарна допомога та керівництво держави. Але спочатку було 12 квітня - збройне захоплення Слов'янська внаслідок якого бойовики НЗФ "ДНР" 84 дні утримували місто в стані війни.

Цінуємо мир, дякуємо всім відповідальним Громадянам України, хто наближав мир та долучився до звільнення Слов'янська. З Днем звільнення Слов'янська!

На площі у цей пам'ятний день були установлені дві барикади - одна украинская - другая с атрибутикой донецких наемников. На парапеті пам'ятника під флагами були встановлені фотографії героїв загиблих за цілістність та суверінітет України зі Слов'янська та регіону.


Інсталляцію на площі відвідали багато мешканців та гостей міста, які з цікавістю розглядали незвичайні експонати - серед яких були фрагменти боєприпасів, одежи, обгорілі автомобілі, залишки зброї та інше.

Едуард Торський, фото автора
Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

12
41

Эта запись была размещена в рубрики: