Любив Україну…

Сьогодні ми вшановуємо пам'ять загиблих під Слов'янськом героїв.


Серебряков Олександр Вікторович, старший солдат, стрілець-помічник гранатометника, 25-ої окремої повітряно-десантної бригади загинув 27 червня 2014 р. від кулі снайпера на блокпості № 5 під м. Слов’янськ, Похований у м. Дніпропетровськ на кладовищі Ігрень.

Указом Президента України № 619/2014 від 26 липня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).
Нагороджений медаллю ВГО "Країна" "За визволення Слов'янська" (посмертно).


Мендель Роман Володимирович загинув о 1.00 5 липня 2014 р. в результаті танкового обстрілу блокпосту під м. Слов’янськ. Місце поховання: с. Новопетрівка, Магдалинівський район, Дніпропетровська область.

Указом Президента України № 631/2014 від 2 серпня 2014 р., "за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).Народний Герой УкраїниУказом № 4 від 5 липня 2015 р. нагороджений відзнакою "Народний Герой України" (посмертно). Нагороджений медаллю ВГО "Країна" "За визволення Слов'янська" (посмертно).


Пам'ятний знак на місці загибелі встановлений волонтерами Краматорска. Військові та волонтери за ініціативою Марини Квітки дбають про його благоустрій та контролюють прибирання.

Слава Україні! Героям Слава!

Деловой Славянск

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
22

Эта запись была размещена в рубрики: