«Безпечна та дружня до дитини школа» для експертів з інституційного аудиту. За підсумками вебінару


30 червня 2020 року о 14.00 Державна служба якості освіти України та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) провели вебінар «Безпечна та дружня до дитини школа в контексті інституційного аудиту» для майбутніх експертів з інституційного аудиту Донеччини.

Під час вебінару розглядались такі питання: презентація ключових питань моделі «Безпечна і дружня до дитини школа»; головне про результати пілотування БДДШ у 2018-2019 роках; модель БДДШ: нормативне підґрунтя, ресурси і онлайн-інструмент самооцінювання; реалізація програми БДДШ в Донецькій області.

В заході взяли участь представники територіальних органів Державної служби якості освіти, департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації; інститутів післядипломної освіти, благодійної організації «Благодійний фонд Карітас Краматорськ», Комітету з питань освіти, сім’ї, молоді, патріотичного виховання та фізичної культури Громадської ради при Донецькій обласній державній адміністрації, керівники, педагогічні працівники закладів освіти Донецької області, представники громадськості.

З вітальним словом від Голови Державної служби якості освіти України Руслана Гурака виступила Заступник Голови, Алла Бондар. Під час вебінару вона зауважила, що безпечна школа – питання, яке цікавить абсолютно всіх. На жаль, через збройні конфлікти на території нашої країни ми зіткнулися з певними гуманітарними та соціальними проблемами, які вимагають негайного вирішення. Виникає ризик насильства, розпалювання нетерпимості, експлуатації дітей, вербування збройними сторонами, які є неприпустимими.

Відповідно до чинного законодавства України, освітній процес є ключовим елементом розвитку та повної реалізації прав та свобод людини, тому є необхідність докладати зусиль, щоб освітні установи були безпечними та продовжували свою діяльність в ситуаціях збройного конфлікту. Метою співпраці Державної служби якості освіти, її територіальних органів та ЮНІСЕФ є сприяння та забезпечення захисту дітей від негативних наслідків військових дій на території України, полегшення психологічного впливу конфлікту на найбільш вразливих громадян – дітей.

Тож, «продовжуємо працювати задля успіху кожної дитини», - резюмувала Алла Володимирівна.

Змінюємо освіту разом!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
3

Эта запись была размещена в рубрики: