В Николаевке безосновательно перечислили из бюджета громады более 6 млн.грн. Обвинение передано в суд


За процесуального керівництва Слов’янської місцевої прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт стосовно двох осіб у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, тобто у заволодінні чужим майном шляхом зловживання своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, в особливо великих розмірах.

Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні 2019 року між комунальним підприємством Миколаївської міської ради та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір підряду щодо реконструкції ділянки системи каналізації у м. Миколаївці вартістю 13,5 млн грн.

Керівник підрядної організації, вступивши у злочинну змову зі службовою особою КП, підписали акти виконаних робіт, достовірно знаючи, що вони містять неправдиві відомості щодо вартості будівельних матеріалів. На підставі вказаних документів з місцевого бюджету на користь ТОВ безпідставно перераховано понад 6 млн грн.

Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від семи до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та з конфіскацією майна.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

15
6

Эта запись была размещена в рубрики: