За минувшие сутки в Донецкой области утонул мужчина и семилетний мальчик

 
1 липня о 20:05 від ГУ НП у Донецькій області до Головного управління надійшла інформація про хлопчика 2013 року народження, який близько 19:10 01 липня загубився на Маріупольському міському пляжі.

На пошуки дитини негайно було направлено рятувальників 3 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області.

Пошуки хлопчика тривали з 20:00 01 липня. Вранці 2 липня тіло дитини без ознак життя було виявлено у воді на території пляжу.

На пошуки залучалось усього 63 осіб та 16 одиниць техніки, з них від Головного управління 19 осіб особового складу та 6 одиниць техніки.

Читайте также: Утонул семилетний мальчик. Это случилось в Лиманском районе

Також, 1 липня о 16:55 01 липня до рятувальників надійшло повідомлення про нещасний випадок, що стався на місцевому ставку м. Краматорськ. На місце події негайно виїхали рятувальники 12 Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Донецькій області.

На місці фахівці Служби порятунку за допомогою рятувальної мотузки витягли тіло чоловіка з води на відстані 5 м на берег та передали його співробітникам Національної поліції.

Від Головного управління залучалось 6 осіб особового складу та 1 одиниця техніки.

ГУ ДСНС України у Донецькій області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
4

Эта запись была размещена в рубрики: