У харківській оперативній бригаді завершились два тижні польового виходу артилеристів

У 3 бригаді оперативного призначення, що дислокується на Харківщині, завершився двотижневий польовий вихід артилерійських підрозділів. Розрахунки відточували свою професійну майстерність в польових умовах на базі військової частини, управління вогнем відпрацьовувалось гвардійцями на малому артилерійському полігоні.

«Тренування у виконанні вогневих завдань проводяться на малому артилерійському  полігоні з використанням засобів імітації артилерійської стрільби. У даному випадку ми використовуємо перископічну артилерійську бусоль, на яку встановлена лазерна указка. З метою злагодження підрозділів ці тренування ми поєднуємо з комплексними заняттями батарей зі спеціальної підготовки», – зауважив начальник артилерії родів військ та служб військової частини 3017 підполковник Олександр Клименко.

Особливість малого артилерійського полігону у тому, що він дає можливість розрахункам артилерії моделювати результати бойових дій без витрат боєприпасів. Водночас обладнання дозволяє відпрацьовувати всі вогневі завдання у повному обсязі.

Для управління вогнем та маневром батареї, ведення розвідки противника і місцевості, спостереження за діями загальновійськових підрозділів і підтримання взаємодії з ними, на полігоні також розгортається командно-спостережний пункт.

Поки артилерійський підрозділ здійснює заняття вогневої позиції, командири зустрічають свої гармати і супроводжують їх на визначенні місця. Командир вогневого взводу у визначеному місці розставляє та орієнтує артилерійську бусоль, на командному пункті керівник заняття визначає на макеті місцевості ціль та ставить завдання на її ураження особі, яка має його виконати. Таким чином командирів артилерійські підрозділи підтримують на необхідному рівні навички управління вогнем.

Заняття на малому артилерійському полі для підрозділів артилерії дають можливість готувати особовий склад більш якісно. Артилеристи багато уваги приділяють бойовому злагодженню, відпрацьовують дії бойових обслуг під час вогневого ураження противника.

Анастасія Павленко


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
5

Эта запись была размещена в рубрики: