Соблюдайте правила! Патрульные в Славянске проверили маршрутки

Продовжуємо перевіряти виконання протиепідемічних вимог водіями, які здійснюють пасажирські перевезення

Патрульні оглядають маршрутки, тролейбуси, автобуси, та дивляться, чи не перевищена в них допустима кількість пасажирів, чи всі у масках.

Карантин ніхто не скасовував. Щодня у Донецькій області фіксують нові випадки зараження вірусом. Однак, є проблема, що пасажири громадського транспорту почали менше користуватись засобами індивідуального захисту. Деякі водії беруть більше пасажирів на зупинках, бо думають, що на наступній зупинці частина з них виходитиме. Але в результаті – не можуть проконтролювати це до кінця і перевозять стоячих пасажирів.

Тому з метою профілактики, а також здійснення контролю у Краматорську та Слов’янську інспектори патрульної поліції перевіряли й продовжують перевіряти громадський пасажирський транспорт (як комунальний, так і приватний), чи дотримуються водії правил перевезення пасажирів під час карантину.

Саме через такі порушення цими святковими вихідними у Краматорську патрульні склали три протоколи про адміністративне правопорушення за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей). Матеріали будуть скеровані до суду. Штрафи, передбачені для водія, становлять від 17 до 34 тис. грн, а на посадову особу (перевізника) — від 34 до 170 тис. грн.

Відзначимо, що триватимуть такі перевірки до завершення карантину. Всього від початку карантину патрульними складено 12 протоколів за ст. 44-3 КУпАП.

Пресслужба батальйону патрульної
поліції в м. Краматорськ та Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

17
9

Эта запись была размещена в рубрики: