Краматорчанка «спасла сына от тюрьмы» за 5000 гривен – полиция проводит расследование

 

Жінка повірила аферистам, що її син скоїв злочин і без вагань перерахувала псевдополіцейському гроші за його порятунок. Наразі правоохоронці встановлюють особу зловмисника.

До чергової частини Краматорського відділу поліції звернулась місцева мешканка, яка повідомила, що її ошукали невідомі.

Заявниця пояснила, що на мобільний подзвонив невідомий та представився співробітником поліції. Чоловік сказав, що її син притягається до кримінальної відповідальності. Для закриття справи «поліцейський» запропонував жінці заплатити 5 тисяч гривень.

Збентежена мати навіть без сумніву одразу перерахувала всю вказану суму на необхідний рахунок.

Читайте также:  Убийство, ДТП, безвести пропавшие – криминальные происшествия прошлой недели в Славянской оперативной зоне

Але через деякий час, коли зв’язалась з сином зрозуміла, що стала жертвою шахраїв.

За даним фактом правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України, санкція передбачає покарання до 3-х років обмеження волі.

Краматорська поліція застерігає: якщо вам на мобільний або міський телефон подзвонить незнайомець і представившись співробітником поліції повідомить, що ваші близькі мають проблеми з законом, то не поспішайте переводити гроші для «розв'язання питання». Потрібно зробити наступне.

Перше - ви повинні з'ясувати ім'я, прізвище, посаду і звання цього «співробітника», відділ, в якому він працює. Після цього обов'язково запитайте у нього номер телефону, куди потім можна передзвонити.

Друге - коли розмова закінчиться, з'ясуйте, де знаходиться ваш родич і чи дійсно він потрапив в ДТП або побив когось. Якщо з якихось причин його номер телефону не відповідає або він знаходиться поза зоною доступу, зателефонуйте в поліцію за номером 102 і запитайте, чи надходив до них ваш родич.

Третє - якщо всі дані про ваших родичів не підтвердилися, зателефонуйте в поліцію і розкажіть про даний факт, це може допомогти знайти шахраїв.

Краматорський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: