В «ДНР» закрывают границу на въезд и выезд — «документ»

 

Так называемые «власти ДНР» приняли решение закрыть на въезд и выезд границу с территорией подконтрольной Украине.

Об этом написала донецкая пропагадистка Майя Прирогова в своем Телеграмм. Пишет издание Donpress.

Отмечается, что КПВВ со стороны неподконтрольной украинскому правительству территории Донецкой области будут закрыты с завтрашнего дня и до нормализации ситуации с пандемией в Украине.

Читайте также: “Православный аятолла”. Будет ли Путин править до смерти и чем это грозит соседям России

«Обращения граждан, оказывавшихся в сложных жизненных обстоятельствах будут рассматриваться „межведомственным оперативным штабом“ в порядке предусмотренном ранее», — написала пропагандистка.

Вот, что по этому поводу написал в Фейсбук глава Донецкой ОДА Павел Кириленко:

Нагадаю: два українських КПВВ не припиняють своєї роботи: "Мар'їнка" працює з 11:00 до 14:00, "Новотроїцьке" - з 7:00 до 18:00 (і за потреби українські прикордонники готові пропускати громадян до 20:00).

Але окупаційні адміністрації тимчасово окупованих окремих районів Донецької області повністю перекрили в'їзд та виїзд через контрольовані ними пропускні пункти, нехтуючи гуманітарними потребами людей.

Прикордонники пояснюють нашим громадянам, які хочуть проїхати у бік окупованих територій, усі ризики, пов'язані з умовами та заборонами, які висувають окупанти. І попереджають про необхідність 14-денної самоізоляції із застосуванням мобільного додатку "Дій вдома" або добровільної обсервації у разі повернення на контрольовану українським урядом територію.

На обсервацію у визначеному медичному закладі прийняли 29 громадян України

Триразове харчування, комфортні умови проживання і медичний нагляд - на обсервацію у визначеному медичному закладі прийняли 29 громадян України, які намагалися перетнути лінію розмежування, але не змогли цього зробити або не змогли встановити мобільний додаток "Дій вдома", щоб дотриматися необхідних умов самоізоляції. Нагадаю: два українських КПВВ не припиняють своєї роботи: "Мар'їнка" працює з 11:00 до 14:00, "Новотроїцьке" - з 7:00 до 18:00 (і за потреби українські прикордонники готові пропускати громадян до 20:00). Але окупаційні адміністрації тимчасово окупованих окремих районів Донецької області повністю перекрили в'їзд та виїзд через контрольовані ними пропускні пунки, нехтуючи гуманітарними потребами людей. Прикордонники пояснюють нашим громадянам, які хочуть проїхати у бік окупованих територій, усі ризики, пов'язані з умовами та заборонами, які висувають окупанти. І попереджають про необхідність 14-денної самоізоляції із застосуванням мобільного додатку "Дій вдома" або добровільної обсервації у разі повернення на контрольовану українським урядом територію.

Опубліковано Павлом Кириленком Неділя, 28 червня 2020 р.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
7

Эта запись была размещена в рубрики: