Під Слов’янськом вшанували воїнів, загиблих під час першої танкової атаки

В 2014 році в результаті першої танкової атаки терористів на блокпост №1, що знаходиться на околицях Слов’янська біля селища Мирного загинули троє бійців 95-ї окремої аеромобільної і солдат 2-го резервного добровольчого батальйону Національної гвардії України Гулик Артур Ярославович.

Бійці, за участі оркестру та капелану 15 Слов’янського полку з іншими силовиками, представниками місцевої влади та небайдужими місцевими мешканцями вшанували пам’ять загиблих військовослужбовців на 1-му блокпосту «Рибгосп».

«Тут зароджувалася Національна гвардія України, були сформовані 1-ий та 2-ий резервні батальйони. Тут, на посту, ми з ними частенько зустрічались. Вони постійно витримували вилазки диверсійних груп, за що всім їм та іншим силовикам хочеться подякувати» - розповідає очевидець тих подій Ярослав Золотий.

Рік тому на цьому місці відкрили пам'ятний знак, присвячений учасникам АТО, які загинули під час бою 6 років тому, 26 червня 2014 року. Меморіал було відкрито за ініціативи мешканця с. Мирного Ярослава Золотого.

Прес-служба угрупування НГУ в ОТУ «Північ»


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
12

Эта запись была размещена в рубрики: