Получат ли “бэби” боксы? ДонОДА обещает компенсацию молодым мамам

 

На своей странице в Фейсбук глава Донецкой областной военно-гражданской администрации Павел Кириленко разместил информацию, которая должна очень порадовать всех молодых мам Донетчины.

14 тисяч 200 породіль отримають грошову компенсацію за неотримані бебібокси.
Кошти на це виділили з обласного бюджету.

Департамент соцзахисту Донецької ОДА вже отримав усі необхідні погодження та затвердив механізм видачі компенсації.

Йдеться про одноразову виплату в розмірі 3250 гривень на кожну живонароджену дитину. Розмір допомоги визначений спільно з міністерством соціальної політики України, він відповідає середній вартості пакунку малюка протягом 2018-2019 років.

Гроші отримають жінки, які народили з 1 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року у пологовому будинку на території Донецької області, підконтрольній українській владі.

Читайте также: В Украине проверят всех льготников и пенсионеров: что будет с нарушителями

Щодо допомоги тим, хто народив у 2020 році: програма допомоги породіллям буде переглянута урядом і реалізовуватиметься в іншій формі.

Нагадаємо, що у вересні 2018 року в Україні стартувала кампанія з видачі так званих бебібоксів (пакунків малюка) породіллям.

Донецька область не підписала угоду про виділення з обласного бюджету коштів на цю програму, оскільки мала до угоди обґрунтовані зауваження.

Поки тривало листування між ОДА і Мінсоцполітики України, породіллі двічі позивалися до суду. Відповідачем виступив департамент соціального захисту Донецької ОДА, який виграв усі суди.

Крім того, було розпочато кримінальне провадження щодо цього питання. Його результатом стало те, що вже новий склад міністерства визнав обґрунтованість зауважень Донецької ОДА.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

20
1

Эта запись была размещена в рубрики: