Пропозиції від бізнесу для податковців. Створена Громадська рада при Податковій службі у Донецькій області

22 червня в Донецькій області створена Громадська рада при Головному управлінні ДПС (Державної податкової служби). До її складу увійшли 12 представників громадських організацій Донецької області з різних міст та селищ області.

До ради увійшли представники наступних організацій - ВП "Донецька обласна організація" Громадської спілки "Аграрний союз України", ГО "Молодіжна платформа Новосхід", ГО "Солідарна ініціатива", Газета "Сільский край", КП "Районний медійний інформаціонно-компьютерний центр", ОСББ "Береза-Вугледар", Асоціація "Ділове Сприяння" (Слов'янськ), Донецька обласна організація інвалідів Донецької області "Союз організацій інвалідів України", Асоціація Об'єднань співвласників багатоквартирних будинків "Левоберіжжя", ВП Громадської організації "Всеукраїнська асоціація ветеранів Державної податкової служби України" в Донецькій області, Рада територіального відділення "Асоціації платників податків України", Маріупольска філія Спілки промисловців та підприємців.

Ось як про це пише член ради Надія Паламарчук: "В Донецькій області в онлайн-режимі пройшли установчі збори по формуванню Громадської ради при Головному управлінні ДПС. З кожного міста було обрано по дві особи. Мені дуже приємно, що від міста Краматорськ і я увійшла до складу. Для наших неприбуткових організацій це важливо".

Від Слов'янська до складу Громадської ради від Асоціації підприємців "Ділове Сприяння", керівник Олександр Шуткевич, також увійшов головний редактор інтернет-видання "Діловий Слов'янськ" Едуард Торський.

Підприємці Слов'янська тепер мають змогу подавати свої пропозиції стосовно покращення оподаткування до редакції інтернет-видання, які будут озвучені та запропоновані для розгляду на наступних засіданнях ради.

Про основні цілі та завдання ради висловився її новообраний голова Олександр Ревякин, який представляє відокремлений підрозділ Громадської організації "Всеукраїнська асоціація ветеранів Державної податкової служби України" в Донецькій області.

Наступне засідання ради відбудеться орієнтовно 3-7  серпня 2020 року. Про що ми будемо інформувати бізнес та підприємців Слов'янська та регіону.

Едуард Торський 
Діловий Слов'янськ


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
0

Эта запись была размещена в рубрики: