Общественность обсудит карту развития громады Славянска

Подробнее о мероприятии

Протягом квітня-червня 2020 року регіональні координатори ВІ “Активна Громада” спілкувалися з мешканцями об'єднаних територіальних громад, аби дізнатися про існуючі проблеми в громадах та зібрати пропозиції для їх вирішення. Тепер, на основі зібраної інформації ми починаємо формувати “Карту розвитку громади”, яку передамо політичним партіям та кандидатам на місцевих виборах для втілення. Дякуємо всім мешканцям Слов'янська, які надали свої пропозиції та запрошуємо долучитися до їх обговорення і формування остаточного варіанту “Карти розвитку громади”.

ЩО: обговорення “Карти розвитку громади” Слов'янська
КОЛИ: 25 червня 2020 року
ПОЧАТОК: 15:00
МІСЦЕ: ZOOM
https://us04web.zoom.us/j/4934074954?pwd=Z21talpnN0grSlIvRGhobldGTHJkUT09
Ідентифікатор: 493 407 4954
Пароль: 931953

Для участі потрібно зареєструватися, заповниши анкету: https://forms.gle/rPKEAJcgpKvDct957

Карта розвитку громади - програма, яка містить перелік пропозицій від УСІХ ОХОЧИХ висловити свою думку щодо основних напрямів розвитку своєї громади. У 2015 році команда ВІ “Активна Громада” напрацювала 9 таких програм для наступних громад: Тернопіль, Ужгород, Вінниця, Черкаси, Богуслав, Зіньків, Добропілля, Херсон та Скадовськ.

Проект “Задай курс владі” в рамках якого відбувається збір пропозицій та формування “Карти розвитку громади” продовжується у 50-ти об'єднаних територіальних громадах!

Під час збору пропозицій мешканці кожної громади мали можливість звернути увагу на найрізноманітніші проблеми, які потребують вирішення. Серед них:
● розвиток інфраструктури;
● підтримка культурних проєктів;
● надання е-послуг структурними підрозділами органів місцевого самоврядування;
● розвиток житлово-комунального господарства;
● розширення інструментів участі громадян у прийнятті рішень;
● вирішення екологічних питань;
● запровадження бюджету участі.

Запрошуємо всіх охочих долучитися до обговорення поданих ідей та пропозицій!
Давайте будувати майбутнє наших громад разом!
Модератор обговорення: регіональний координатор Всеукраїнської кампанії «Задай курс владі» Інституту «Республіка» Олександр Іванов, тел.. 050-935-2649

Довідка. Кампанія «Задай курс владі» реалізується за підтримки Національного Демократичного Інституту (NDI).

Примітка. Місія «Активної Громади»: досягти добробуту через демократичний розвиток громад України. Мета на 2025 рік: активізувати та залучити щонайменше 1% громадян до участі у прийнятті рішень та просуванні реформ в Україні на системній основі для добробуту в громадах України. Ініціатива створена в межах діяльності Інституту «Республіка». Ми працюємо задля підвищення свідомої активності громадян.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
6

Эта запись была размещена в рубрики: