Призовники Слов’янська відбули на строкову військову службу

Згідно Указу Президента України №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році» зі змінами з травня по липень триває призов громадян на строкову військову службу до лав Збройних Сил та інших військових формувань України.

Але з цього тижня призов перейшов у свою активну фазу, а саме у відправку майбутніх військовослужбовців до їх місця проходження служби.

17 червня Слов’янським ОМВК було направлено першу партію призовників на обласний збірний пункт, який знаходиться у місті Маріуполь. Проводжати та побажати усього найкращого юнакам прийшли батьки, рідні і близькі люди. Напередодні відправки усім призовникам були зроблені експрес-тести на коронавірус

На обласному збірному пункті юнаки проходили медичну комісію та психологічне тестування. Також дуже чітко виконуються дотримання карантинних вимог: дистанція, масковий режим, дезінфекція, провітрювання та постійні вологі прибирання.

На даний час хлопці вирушають до навчальних центрів, де здобуватимуть базові навички та військову спеціальність, після чого продовжать проходити службу у своїх військових частинах. Як вже питали батьки призовників, військовослужбовці строкової військової служби не прийматимуть участь в Операції об’єднаних сил та не братимуть участі в бойових діях.

Ось що кажуть самі призовники стосовно свого призову на строкову військову службу:

Особовий склад Слов’янського ОМВК бажає хлопцям наснаги та легкої служби!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
23

Эта запись была размещена в рубрики: