Проверьте себя на энергоэффективность. Чек-лист


Існує багато способів заощаджувати на електроенергії. Проте споживачі не завжди користуються всіма можливостями для економії.

Електропостачальник YASNO пропонує контрольний список енергоефективних рішень. Перевірте себе, щоб дізнатися свій рівень енергоощадливості. Ви можете вважати свою оселю достатньо енергоефективною, якщо:

Замінили лампи розжарювання на енергозберігаючі.Звичайна лампа споживає в середньому 100 Вт за годину роботи. У той же час світлодіодні «з'їдають» усього 8-12 Вт, а яскравість дають таку ж. Крім того, вони працюють кілька років без заміни, безпечні та не містять ртуті.

Використовуєте місцеве освітлення.Люстра посередині кімнати недостатньо висвітлює далекі кути з робочими зонами, тож невеликі світильники стануть виходом з положення та зекономлять кошти.

Вимикаєте світло, коли виходите з кімнати.До цього потрібно також привчати дітей.

Не залишаєте прилади ввімкненими в розетку.Навіть в режимі очікування телевізор або комп’ютер споживають енергію.

Ваша побутова техніка класу енергоефективності А та А+.Економія від таких приладів може складати до 30 % у порівнянні зі старими моделями.

Правильно розмістили холодильник.Відстань від стіни повинна бути не менше 5 см, а сам холодильник не можна розташовувати біля приладів опалення чи плити. Страви слід охолоджувати до кімнатної температури, перед тим як ставити в холодильник.

Встановили бойлер на мінімально прийнятний рівень підігріву води.Крім того, закриваєте крани і відключаєте водонагрівач повністю, коли довго не використовуєте його або залишаєте квартиру.

Зачиняєте вікна і двері під час роботи кондиціонеру.Це стосується також й обігрівача. До того ж, обираєте прилади залежно від площі кімнати, щоб їм не доводилось посилювати потужність і витрачати зайві кіловат-години.

Використовуєте багатозонний електролічильник.З таким лічильником ви сплачуєте за електрику вдень за звичайною ціною, а за спожиту з 23 вечора до 7 ранку – в два рази дешевше.

Ви встановили домашню сонячну станцію та стали повністю енергонезалежними.Просьюмери – це домогосподарства, що встановили власні електростанції і використовують вироблену електроенергію для власних потреб, а залишок продають в мережу, заробляючи на «зеленому» тарифі.

Якщо ви поставили «плюс» біля 9 або 10 пунктів, вітаємо: ви – експерт в питанні енергоефективності! Якщо позначили від 5 до 8 пунктів, рекомендуємо встановити двозонний лічильник і сплачувати удвічі менше за спожиту з 23:00 до 7:00, якщо ще цього не зробили. Ви знаєте чимало про економію, але можете зменшити суми в платіжках ще суттєвіше. Якщо ж результат від 0 до 4 балів, радимо розпочати з дотримання простих порад з енергоефективності для дому.

«Щоб заощадити до 50% на рахунках за електроенергію, достатньо лише змінити деякі побутові звички. Постачальник YASNO допомагає у цьому клієнтам та пропонує комплексні енергоефективні рішення. Саме зараз, у період послаблення карантину, можна придбати набір Розумний Watt із двозонним лічильником зі знижкою 5%. Не лише заощаджувати на електроенергії, а ще й заробляти на ній дозволять домашні сонячні станції від YASNO. Всі послуги пропонуємо зі встановленням «під ключ», – розповів директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
6

Эта запись была размещена в рубрики: