Полицейские вернули домой 3-летнего мальчика, который потерялся в Славянске

 Завдяки своєчасному втручанню небайдужої жінки і поліцейських, з дитиною не сталося ніяких неприємностей. Хлопчик був доставлений додому до матері, яка самостійно намагалася його розшукати.

 До Слов'янського відділу поліції надійшло повідомлення від жительки міста про те, що по вулиці босоніж ходить маленький хлопчик без догляду дорослих. За вказаною адресою було направлено співробітників ювенальної превенції та поліції охорони.

 Дізнатися щось у самої дитини було неможливо, адже вона не розмовляла і не могла назвати навіть своє ім’я. Поки поліцейські шукали батьків маленького, він поводився спокійно і навіть заснув у патрульному автомобілі.

 Поліцейські обходили район, де знайшли дитину, заходили у кожен двір та опитували мешканців. Приблизно через 30 хвилин пошуків правоохоронці знайшли мати хлопчика.

 Жінка пояснила, що не бачила, як малюк вийшов з двору приватного будинку, а коли помітила, що його немає почала сама шукала сина і вже мала намір телефонувати до поліції.

 Інспектор ювенальної превенції провела з матір'ю бесіду профілактичного характеру та попередили про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків.

Слов'янський відділ поліції Донецької області 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
11

Эта запись была размещена в рубрики: