В Польше украинки нарушили режим самоизоляции. Им угрожает длительный тюремный срок


У польському місті Ґміна Пшемент (Великопольське воєводство) розшукують трьох громадянок України, які втекли з самоізоляції. Вони перебували на карантині після того, як у їхньої сусідки виявили коронавірус.

За даними поліції, усі три приїхали до країни кілька днів тому. Вони працювали на одному з місцевих підприємств. Після того, як у жінки, з якою вони проживали в одному будинку, підтвердили коронавірус, їх зобов’язали залишатися на самоізоляції, повідомляє Dziennik.

«Однак, жінки вирішили втекти з дому, в якому перебували на самоізоляції. Це вкрай безвідповідальна поведінка, оскільки цілком імовірно, що вони теж заражені», – сказав представник поліції Войцех Адамчик.

За його словами, порушницям загрожує від 6 до 8 років позбавлення волі.

Нагадаємо, станом на ранок 12 червня, в Україні виявлено 683 нових випадки коронавирусної хвороби. Загалом у країні зафіксовано 29 753 інфікованих коронавірусною хворобою. 3766 з них – у Києві.

У столиці було зафіксовано спалах коронавірусу серед персоналу ресторанів і супермаркетів. Через зростання захворюваності Київ відмовився послаблювати карантин з 10 червня.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
10

Эта запись была размещена в рубрики: