Алкогольные “рекорды” за выходные в Славянске и Краматорке


2, 69 проміле 2, 38 проміле 1, 19 проміле – тільки декілька показників, зафіксованих газоаналізатором Drager цими вихідними.

При допустимій нормі 0,2 проміле.

Тривалі вихідні, з 6 по 8 червня включно, не для всіх учасників дорожнього руху минули без наслідків. Деякі кермувальники після вживання алкоголю дозволили собі сісти за кермо. За три дні патрульні у Краматорську та Слов’янську виявили 7 водіїв з ознаками алкогольного чи наркотичного сп’яніння.


Один водій навіть після зупинки продовжував вживати алкогольний напій. Але, відзначимо, це теж заборонено (згідно ч.4 ст. 130 КУпАП).
За всіма випадками виявлення водіїв з ознаками сп’яніння під час керування авто патрульні склали протоколи за ст. 130 КУпАП (Керування у стані сп’яніння).


Всі матеріали направлені до суду.

Нагадуємо! Керування в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння (вчинене вперше протягом року) штраф 10200 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 1 рік.

Якщо ці дії вчинені повторно (вдруге) протягом року — штраф 20400 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 роки.


Якщо особа вже двічі протягом року притягалася до відповідальності за подібні дії — штраф 40800 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років.

Водії, інколи нехтування правилами дорожнього руху — це ціна чийогось життя. Пам'ятайте про це!

______
Пресслужба батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
4

Эта запись была размещена в рубрики: