У боевика в Бахмуте нашли целый арсенал боеприпасов


За процесуального керівництва Артемівської місцевої прокуратури слідчим відділом Бахмутського ВП ГУНП в Донецькій області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за ознаками злочину, передбаченого ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності незаконних збройних формувань) КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що навесні 2014 року мешканець м. Бахмута з власних ідеологічних міркувань вступив до лав незаконного збройного формування так званої «ДНР», що контролюється РФ, «Ополчення Донбасу», де з автоматичною зброєю в руках чергував на місцевих блокпостах.

Під час санкціонованого слідчим суддею обшуку за місцем мешкання бойовика виявлено та вилучено предмети, схожі на: реактивну протитанкову гранату РПГ-22, 600 набоїв, 15 гранат і 10 запалів до них та протитанкову міну з підривачем.

Досудове розслідування триває.

На теперішній час на вилучений арсенал накладено арешт.  Вживаються заходи щодо встановлення місцезнаходження власника зазначеного арсеналу для притягнення до кримінальної відповідальності.

Прес-служба прокуратури Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
0

Эта запись была размещена в рубрики: