В Славянске от коронавируса умер 65-летний мужчина

 

Сумні новини зі Слов'янська: три нові випадки COVID-19 протягом цієї доби підтверджені лабораторно.

Один з них - летальний: помер 65-річний чоловік. Про це повідомив на своїй сторінці голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Перші ознаки гострої респіраторної хвороби у нього з'явилися наприкінці травня, була діагностована пневмонія. Пацієнта було взято на апарат штучної вентиляції легенів. Попри лікування, стан здоров'я погіршувався. 2 червня була констатована смерть.

Стан двох інших хворих (50-річного чоловіка та 67-річної жінки) лікарі оцінюють як задовільний.

5 пацієнтів на Донеччині протягом цієї доби отримали другий негативний тест на наявність вірусу: четверо маріупольців та житель Покровська.
Таким чином, одужали 103 особи: 71 у Маріуполі, 8 у Бахмуті, по 4 - у Костянтинівці і Мангушському районі; по 2 - у Слов'янську, Краматорську та Нікольському районі; по одному - у містах Білозерське, Мирноград, Дружківка, Миколаївка, Торецьк, Святогірськ, Покровськ; у Покровському, Волноваському та Костянтинівському районах.

Кількість підтверджених випадків захворювання по містам та районам області дивіться на інфографіці. Зверніть увагу, що кількість хворих по Маріуполю (104) зазначена з урахуванням двох жителів Одеської області, які перебували у Маріуполі у відрядженні.

Таким чином, із 104 випадків, підтверджених у Маріуполі, 102 - власне маріупольці, 2 - жителі Одеської області.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

1
28

Эта запись была размещена в рубрики: