Славянский городской голова объявил конкурс “Лучший медработник Славянска”

Слов’янським міським головою оголошується конкурс «Кращий медичний працівник м.Слов’янська» за наступними номінаціями:

«Кращий лікар»

«Краща медична сестра»

«Краща молодша медична сестра».

Конкурс проходитиме з 01.06.2020 по 05.07.2020 року та складатиметься з двох етапів.

Перший етап буде проводитись з 01.06.2020 по 15.06.2020 Мета цього етапу – збір ваших пропозицій. Протягом двох тижнів кожний з вас може подати ім’я найкращого, на ваш погляд, лікаря, медичної сестри та молодшої медичної сестри, які працюють в лікувально-профілактичних закладах, що розташовані на території міста Слов’янська.

Читайте также: Вадим Лях вручил призы победителям конкурса “Лучший медицинский работник Славянска”

Свої пропозиції ви можете надати в письмовому вигляді до відділу охорони здоров’я Слов’янської міської ради (площа Соборна, 2, каб.441) або на електрону адресу zdrav@slavrada.gov.ua. В пропозиції необхідно зазначити прізвище, ім’я, по батькові, посаду та лікувальний заклад, де працює медичний працівник.

За результатами пропозицій, що надійдуть, 16.06.2020 будуть визначені п'ять лідерів в кожній з номінацій.

Другий етап проходитиме з 17.06.2020 по 05.07.2020, протягом якого визначиться переможець в кожній номінації шляхом електронного голосування.

Проголосувати можна буде виключно онлайн на веб-платформі електронних консультацій за посиланням із застосуванням надійних засобів ідентифікації (BankID або ЕЦП). Кожний мешканець може проголосувати лише за одного претендента в межах кожної номінації.

Переможці в кожній номінації отримають грошову нагороду в розмірі 10 тис.грн. Нагороди переможцям вручатиме особисто міський голова Вадим Лях після визначення результатів конкурсу.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
5

Эта запись была размещена в рубрики: