Житель Райогородка незаконно ловил рыбу в период нереста

Співробітники поліції Слов'янська задокументували факт використання промислових знарядь лову та відкрили кримінальне провадження.

До 10 червня на териорії регіону тримватимуть профілактичні заходи «Нерест», під час яких правоохоронцями здійснюється патрулювання водних об'єктів та документування виявлених порушень.

Так, у річці Торецьк на території Слов'янського району співробітники сектору реагування виявили розставлені сітки для вилову риби. Вночі за уловом прийшов й сам господар снастей - ним виявився мешканцем смт Райгородок 1966 року народження.

Факт незаконного зайняття рибним промислом був внесений до єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 249 ч.1 Кримінального кодексу України. Вона передбачає штраф розміром від 1700 до 3400 гривень або обмеження волі.

Нагадуємо, що до кінця весняно-літньої нерестової заборони діють наступні обмежання:

- організація змагань зі спортивного рибальства і підводного полювання;

- проведення в рибогосподарських водних об'єктах та в прибережних захисних смугах робіт і заходів, які є джерелом підвищеного шуму і занепокоєння видобуток будівельних матеріалів, гравію та піщано - ракушкової суміші;

- забір води без ефективних рибозахисних пристроїв;

- заготівля очерету, рогози та інших водних рослин в місцях масового нересту риби;

- пересування всіх плавучих засобів на ділянках, оголошених нерестилищами в період нересту, за винятком суден спеціально уповноважених органів, які здійснюють охорону водних живих ресурсів.

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
2

Эта запись была размещена в рубрики: