В Харькове создали уникальный гибридный автомобиль

Гібрид автомобіля, мотоцикла та квадроцикла, який створений харківською студією Iron Custom Motors, отримав Quanta R та окрім стильного та незвичного вигляду, має такі ж самі унікальні технічні характеристики.

Серцем автомобіля є 2,5-літровий двигун та АКПП Subaru. Доречі, двигун був модернізований спеціалістами ще одного українського ательє Atomic. Пишет "Общежитие" 

Читайте также: Разработан первый украинский электромобиль — Himera

Потужність двигуна має п’ять рівнів від 350 до 600 к.с., а додаткове впорскування метанолу дозволяє двигуну надійно працювати в режимах максимальної потужності.

Творці Quanta R є вже відомими у світі автодизайну. Харків’яни були визнані переможцями світового чемпіонату з кастомайзінгу 2016 року та є володарями рекорду на соляному озері “Бонневіль” у 2017-му, після повернення з якого, вони одразу почали роботу над своїм авто.

Роботу над своїм новим авто вони почали одразу Для Quanta R вони розробили і збудували трубчасту раму, в якій мотор зберіг своє розташування, а чотири крісла поступились місцем двом мотоциклетним сидінням в центрі. Сам апарат отримав алюмінієвий кузов.

Маса Quanta R становить 750 кг, що дозволяє їй розганятися до 100 км/год менше ніж за 3 секунди. Максимальна швидкість обмежена 200 км/год. Концепт-кар є двомісним, заднє сидіння пасажира знаходиться під стилізованою кришкою, а рульове управління реалізовано за аналогією з квадроциклом, розроблено ICM та має електропідсилювач.

Система перемикання АКП, також розроблена ICM, має кнопковий вид і є водонепроникною.Окрім цього на гібриді встановлена ​​музична система Alpine Marine з 6 динаміків, сабвуфера, двох підсилювачів і програвача з підтримкою будь-яких музичних носіїв.

За словами творців, складність проєкту полягала в тому, щоб зробити значну частину деталей водонепроникними, тому органи управління концепту використані або від компанії Perfomance Machine, або виготовлені індивідуально. Оптика, фари, дзеркала – від мотоциклів різних марок, адаптованих під проєкт. Однією з родзинок авто є вихлопна система, виготовлена ​​компанією ICM, яка дарує унікальний звук при їзді.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
1

Эта запись была размещена в рубрики: