В Краматорске нерадивая мамаша бросила детей на чужих людей

Під час інспектування родин, ювенальні поліцейські застали вдома двох дітей, семи та дев’яти років, зі сторонньою особою. В той час їх матір пішла з третьою дитиною у своїх справах. На жінку чекає адміністративна відповідальність, а дітей поліцейські передали до медичної установи на обстеження.

На днях інспектори ювенальної превенції Краматорського відділу поліції провели плановий рейд п’яти родин, які вже відомі правоохоронцям та перебувають у складних життєвих обставинах. В чотирьох з них умови проживання дітей задовільні.

Читайте также: Поліцейські навчають юних пішоходів Слов’янська правилам безпеці на дорозі 

А от відвідавши родину, в якій виховується троє діточок: чотирьох, семи та дев’яти років, виявили, що їх мати з меншою дитиною відсутня, умови мешкання дітей не задовільні. А хлопчик з сестрою були вдома зі сторонньою особою. Як виявилось, жінка пішла у своїх справах на не визначений час.

Проінспектувавши умови проживання дітей, поліцейські  встановили місцезнаходження багатодітної матері та прийняли рішення тимчасово передати старших дітей до медичної установи. Відносно жінки складено адміністративний протокол за  ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Про даний факт правоохоронці повідомили в службу у справах дітей.

Краматорський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
9

Эта запись была размещена в рубрики: