Рівно п’ять років загинув гвардієць на псевдо «Спасатєль». Памята’ємо

Сьогодні виповнилось рівно п'ять років з моменту загибелі гвардійця військової частини 3057 солдата Дмитра Іванова на псевдо «Спасатєль».

Дмитро Іванов народився 22 липня 1987 року в місті Ананьєв, що на Одещині. Він був сиротою, його виховувала рідна тітка. До війни Дмитро працював у Державній службі з надзвичайних ситуацій, але з початком проведення антитерористичної операції на сході України звільнився з посади і вступив добровольцем до батальйону спеціального призначення «Донбас» військової частини 3057 Східного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

24 травня 2015 року, під час виконання бойового завдання поблизу селища Широкине Новоазовського району Донецької області, бойовий розрахунок, до складу якого входив «Спасатєль», опинився під безперервним артилерійським та мінометним вогнем російських збройних формувань. Під час спроби подавити ворожі вогневі засоби, Дмитрові вдалося виконати поставлені перед ним завдання, але сталося непоправне - поряд розірвався артилерійський снаряд. Боєць отримав чисельні поранення від уламків снаряду й бетону, і його в дуже важкому стані терміново евакуювали, але до лікарні довезти не встигли. Дмитро від отриманих ран помер.

Побратими Дмитра згадують, що він завжди рвався вперед і беззастережно вірив у перемогу.

Указом Президента України, «за мужність, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Дмитро Іванов був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Група інформації та комунікації військової частини 3057

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
17

Эта запись была размещена в рубрики: