Боротьба продовжується… Герої наших днів

Сьогодні, 23 травня, відзначається День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

 

 

День Героїв — це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

5 років тому 23 травня 2015 року на Семеновці, під Слов'янськом встановлений памятник "Першим загиблим в АТО" в російсько-української війні.


З того дня розпочався 5-ти річний проект проект соціально-відповідальних волонтерів та військових "Дорогами війни...", та проект "Від Карачуна до Говерли". Мета цих проектів - вшанування пам'яті загиблих під час АТО та ООС на Сході України. Ініціататор заходів - київський військовий волонтер Марина Квітка.

Щира вдячність свім тим, хто долучився до цього проекту та за соціальну відповідальність!

До Дня героїв у Слов'янську та Слов'янському районі, в Черкаській та Миколаївській обєданих громадах відбулись облаштування памятних місць загиблих під час АТО на Сході України - заходи з благоустрою та були висаджені квіти.

Щира вдячність ДП "Верховинський лісгосп", який надіслав до Слов'янська Верховинські смереки, ДП "Слов'янський лісгосп", депутату  Слов'янської міськради Костянтину Водоп'янову, депутату Лиманської міськради Валерію Гергелю, Добряку Сергію Вікторовичу (Ясинуватська місьадміністрація), Андріївській селищній раді, Малинівський сільскій раді, Національній гвардії України, ДСНС у м.Слов'янську,

Слов'янському обєднаному військомату, 3-му полку особливого призначення з м. Кропивницький, ГО "Ділове Сприяння", ГО "Другий фронт", родинам Івлевих, Боровських, Вінніченко, військовому 18 армійської авіації Сергію Шингуру, брату загиблого Дмитра Шингура, Ярославу Котлярову (компанія СДС),


Анатолію Левіту, ТОВ "Декоплан" м.Вінниця (який на благодійній основі надіслав голанські троянди), отцю Василю Іванюку (Краматорськ), отцю Христофору, отцю Полікарпу (Львів), отцю Богдану (м. Броди, Львівської області), отцю Йософату (Івано-Франківськ), жіночому монастирю ім. Св. Йософата (Львів), (які надіслали новою поштою квіти на меморіальний комплекс на горі Карачун, та на місці загибелі екіпажу МІ8, в складі якого був генерал Сергій Петрович Кульчицький).

Організатор заходів київський волонтер Марина Квітка.

Слава Україні! Героям слава!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
13

Эта запись была размещена в рубрики: