После отмены карантина предпринимателям Донетчины потребуется дополнительная поддержка — опрос


Данська рада у справах біженців Данська група розмінування  DRC- DDG) провела опитування майже  600 підприємців, яким раніше надавали допомогу. 77 % опитаних заявили про негативний вплив карантину, понад 38 % довелось призупинити діяльність.

Опитування проходило з 30 березняпо 17 квітня Всього опитали 591 підприємця. Це мікробізнеси, а також представники малого та середнього бізнесу (МСБ).

Опитані підприємці працюють у різноманітних галузях: від невеликих виробництв та фермерських господарств, до закладів харчування та індустрії краси. Більшість серед опитаних малих/середніх бізнесів працюють у Донецькій області — 66 %.
Також 22 % ведуть діяльність у Луганській області, 10 % — у Дніпропетровській. Серед мікробізнесів 50 % працює у Донецькій області, 25 % — у Луганській, 9 % — у Дніпропетровській, 13 % — у Запорізькій.

77 % самозайнятих осіб та 91 % МСБ повідомили про зниження доходів на понад 50 %.

Серед мікробізнесів 38 % призупинили діяльність, з них 76 % — через карантин. Серед малих/середніх бізнесів 40 % призупинили діяльність, з них 88 % — через карантин.

Водночас, 85 % МСБ та мікробізнесів планують відновити роботу. Проте підприємці заявляють про необхідність підтримки.

42 % малих та середніх бізнесів сказали, що потребують фінансової допомоги. Серед самозайнятих осіб таких 37 %. Разом з тим, для 27 % представників мікробізнесу головною умовою відновлення роботи є зняття карантинних обмежень.

Нагадаємо, Данська рада у справах біженців - Данська група розмінування — неурядова громадська організація, що відновила свою діяльність в Україні у 2014 році. У 2017-2020 роках, завдяки підтримці Швейцарської агенції з питань розвитку та співробітництва (SDC), а також уряду Великої Британії (DFID), DRC-DDG допомогли 91 малому/середньому бізнесу. Завдяки цьому було створено більше 250 нових робочих місць. Також організація за ці роки змогла підтримати 573 мікробізнеси

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
0

Эта запись была размещена в рубрики: