Торговке метадоном в Славянске избрали меру пресечения


За клопотаннями Слов’янської місцевої прокуратури судом обрано запобіжні заходи стосовно двох жінок, які підозрюються у розповсюдженні серед місцевих мешканців метадону - особливо небезпечного наркотичного засобу, обіг якого обмежено чинним законодавством.

Досудовим розслідуванням встановлено, що упродовж січня-квітня 2020 року дві рідні сестри віком 34 та 37 років, діючи за попередньою змовою між собою, п’ять разів незаконно збули зазначений наркотик покупцю, отримавши прибуток у сумі 2 000 грн.

26 квітня 2020 року незаконні дії правопорушниць задокументовано і припинено правоохоронцями. Під час обшуку за місцем їх мешкання виявлено та вилучено декілька згортків з наркотичними засобами та грошові кошти, отримані від їх незаконного збуту.

Наразі жінкам повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 307 КК України, а саме – у незаконному збуті наркотичного засобу, вчиненому повторно, за попередньою змовою групою осіб.

Молодшій зі зловмисниць обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з альтернативою внесення застави у сумі 525 000 грн, старшій –  цілодобового домашнього арешту. З огляду на існування ризиків невиконання підозрюваною її вимог остання ухвала, оскаржуватиметься прокуратурою в апеляційному порядку.

Досудове розслідування триває, по кримінальному провадженню призначено низку судових експертиз.                  

Прес-служба прокуратури Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
4

Эта запись была размещена в рубрики: