Флакка или “соль для ванны”. На закладке наркотиков попался житель Краматорска

У Краматорську поліцейські затримали «закладника» наркотиків.


27-річний краматорчанин був посередником в розповсюдженні наркотиків у місті шляхом закладок.

Крім того, продавав особливо небезпечну психотропну речовину – PVP своїм знайомим. Наразі, під процесуальним керівництвом прокуратури, хлопцю повідомлено про підозру. Йому загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Співробітники кримінальної поліції Краматорська отримали оперативну інформацію про те, що 27-річний місцевий житель причетний до незаконного збуту психоактивної речовини – PVP. Вулична назва цього синтетичного наркотику «Флакка» або «сіль для ванни».

Поліцейські провели слідчо-оперативні заходи спрямовані на документування незаконної діяльності краматорчанина. Оперативники встановили канал постачання наркотику до фігуранта. Так, чоловік поштою отримував нарко-посилку, а після залишав її у вказаний час в зазначеному місці. За кожний такий пакунок отримував 500-600 гривень. До кінцевого споживача наркотик надходив через так звані закладки - вуличні тайники.

Після отримання правоохоронцями інформації про надходження чергової нарко-посилки, поліцейські затримали наркозбувача. Фігурант мав при собі нову партію психоактивної речовини – PVP в полімерному пакунку. Правоохоронці наркотик вилучили, загальна вага його складає 38, 8732 грами, що є особливо великим розміром.

Читайте также: В Славянске ночью вскрыли и «обчистили» два автомобиля

Наразі наркоділку, під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 307 Кримінального кодексу України (незаконне зберігання з метою збуту психотропної речовини в особливо великому розмірі).

Якщо Вам відомо про осіб, які займаються виготовленням або збутом наркотиків, звертайтеся до Краматорського відділу поліції (вул. Академічна, 25) або за телефоном «102».

Краматорський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
0

Эта запись была размещена в рубрики: