Душевная помощь для жителей Славянска 55+. «Вік щастя»

Чоловіки та жінки віком 55+  в умовах карантину можуть відчувати тривожність, стрес або потерпати від домашнього насильства. Про це повідомляє керівниця  громадської організації «Фундація підтримки осіб старшого віку «Вік щастя» Наталя Бондаренко.

«З 1 травня працює «гаряча лінія», куди за номером 099 624 38 10 можуть звернутися люди старшого віку, які потерпають від  домашнього насильства, або знаходяться в стресовому стані.

«З 10 до 18 години на телефоні працює сертифікований консультант нашої організації, яка пройшла навчання за курсом “Залучення громади до системи  раннього реагування на випадки домашнього насильства, - пояснює пані Бондаренко.

– Ми розпочали підготовку онлайн-лекцій з психології та конфліктології на платформі ZOOM, а також організуємо відкриту онлайн групу  для надання психологічної допомоги старшим людям, та закритої групи - для осіб, які потерпають від випадків домашнього насильства. Наші ініціативи ми виклали у проекті,  щодо протидії та полегшення наслідків пандемії COVID-19 «Здолаємо його разом!», і його  підтримала ПРООН.

За словами Наталії Бондаренко, онлайн-лекції та допомога  буде  надаватись сертифікованими  експертами-психологами. Розклад лекцій і консультацій найближчими днями, орієнтовно з 11 травня 2020 року   з’являться на сторінках  організації «Вік щастя» https://www.facebook.com/vikschastya/ та сайтах зацікавлених організацій,  які працюють з особами старшого віку.

"Діловий Слов'янськ" поспілкувався з лідером проекта у програмі "Слов'янськ онлайн"

Проект «Здолаємо його разом!» охоплює Донецьку та Луганську область, безпосередньо Слов’янськ і Дружківку, в яких працює громадська організація “Вік щастя”.  Проект триватиме три місяці - до 31 липня.

 ГО Фундація підтримки осіб старшого віку  «Вік щастя» запрошує зацікавлені структури, які працюють з людьми старшого віку,   володіють сучасними технологіями і  потерпають від наслідків  пандемії коронавірусу,  стати партнерами проекту та підтримати інформаційно.

Проект «Здолаємо його разом!”,  впроваджується організацією ГО “Фундація підтримки осіб старшого віку “Вік щастя” за конкурсом грантів для протидії й полегшення наслідків коронавірусу, який адмініструється ІСАР Єднання за фінансування Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань ґендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
3

Эта запись была размещена в рубрики: