“Всім у кого український прапор на рукаві та в серці!”


3 травня, львівські льочики з міста Калинів відвідали місця загибелі своїх земляків в 2014 році в Новоселівці, Карповці, та вшанували память свого земляка генерала Кульчицького. Вони поклали квіти, вінки, відслужили молебень та провели прибирання на Меморіальному комплексі "На горі Карачун".

Раніше, у жовтні 2019 року на меморіальному комплексі на горі Карачун силами волонтерів та військових була створена композиція "Єдність - сила України" 15 тон карпатського камню було привезено за сприянням Укрзалізниці Івано-Франківського обласного управління лісового та мисливського господарства та ДП Верховинський лісгосп.

Завдяки допомозі командуючого сухопутних військ України генерал-лейтенанта Олександра Станіславовича Сирського були перевезені ялинки із міста Львів, які на благодійній основі передало Львівське обласного управління лісового та мисливського господарства та Бібрського лісництва.

Родичи загиблих 16 армійської авіації міста Броди та школярі Полтавщини передали насіння квітів та лампадки для облаштування 20 памятних місць у Слов'янську та Слов'янському районі, Черкаській та Миколаївській територіальних громадах.

Школярі Полтавщини та міста Бродів передали для облаштування памятних місць штучні соняхи для вшанування пам'яті загиблих на АТО на Сході України.

Дякуємо за сприяння в організації прибирання та благоустрою на меморіальному комплексі на горі Карачун ГО "Ділове Сприяння", ГО "Другий Фронт", ООО "СДС", Андріївській селищній раді, родині підприємців з м. Слов'янськ Івлєвих, Анатолію Левіту (міському голові 2002 - 2006 рр), депутату Слов'янської міської ради Костянтину Водопьянову, Сергію Добряку (голові Ясинуватської РДА), отцю Христофору Ганінець, м.Львів, сестрі Василії, настоятельниці жіночого монастиря УГКЦ св. Йосафата, м. Львів.

Окрема подяка НГУ, та третьму полку спеціального призначення м. Кропивницький, ЦСО "Альфа" СБУ, ДСНС у Слов'янському районі, що дбають про пам'ятні знаки протягом 6 років.

Особлива подяка львівським льотчикам 12 ОБР АА, м.Новий Калинів, м. Броди, війсковослужбовцям м.Херсон, військовослужбовцям 57 авіабази, 11 авіабригади обєднаного авіазагону ООС Краматорськ, які відвідали місця загибелі своїх земляків та надали допомогу у благоустрої на меморіальному комплексі.

Особлива вдячність офіцерам 12 ОБР АА Проданюку Юрію із Верховини та Шингуру Сергію 18 ОБР АА, рідному брату загиблого Дмитра Шингура, який загинув 24 червня 2014 року під Новоселовкою,  керівництву телевежі на горі Карачун.

Захід організований за сприяння волонтера Марини Квітки.

Слава Україні! Героям Слава!


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
14

Эта запись была размещена в рубрики: