В Славянске ночью вскрыли и “обчистили” два автомобиля

Поліція Слов'янська попереджає автовласників про необхідність збереження свого майна. Найчастіше жертвами злодіїв становляться господарі «класики». Зловмисники викрадають магнітоли, акумулятори та інше майно.

Так, минулої доби до поліції звернулися двоє жителів Слов'янська і заявили, що вранці виявили свої автомобілі «ВАЗ» і «Москвич» зламаними. В обох випадках невідомі зламали двері та викрали акустику та магнітолу.

Ці випадки є дуже типовими. Власники тільки вранці виявляють факт вчинення злочину, що помітно ускладнює роботу поліції. У тих випадках, коли автомобілі не обладнані сигналізацією, складно встановити навіть свідків злочину. Але правоохоронці проводять об'ємні слідчо-розшукові заходи, щоб встановити злочинців і повернути вкрадене майно власникам.

При зломі салону зловмисників зазвичай "цікавлять" особисті речі господарів машини: мобільні пристрої, дорогий одяг, гаманці та сумки з документами, рідше - автомагнітоли.

Власників машин в таких випадках підводить зайва самовпевненість - їм здається, що залишений під вікнами будинку на ніч транспорт надійно "захищений", що можна на пів години вдень залишити в салоні цінне майно, а іноді - й зовсім не закривати двері. Все це часто закінчується написанням до поліції заяви про крадіжку.

Читайте также: В Краматорске задержали серийного вора с 15-летним «стажем», который проникал в гаражи и дома

Співробітники поліції закликають мешканців бути пильними і рекомендують автовласникам виявити підвищену увагу до свого майна і не залишати транспортний засіб в погано освітленому або не переглядається з вікна місці. Наявність сигналізації збільшує шанси залишатися єдиним господарем автотранспорту.

Проявляйте підвищену увагу до свого майна!

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
3

Эта запись была размещена в рубрики: