Гарна новина для Слов’янська. Модель рибалки скоро приїде до свого “прототипу”


Маю хорошу новину для Слов'янська! Daniil Shumikhin закінчив роботу над зменшеною копією памятника “Заповіді рибалкам Донбасу”. Про це пише на своїй сторінці у Фейсбук Леонид Марущак.

Зовсім скоро ця модель поїде до свого “прототипу” в Слов'янськ, де під пильним супроводом Евгения Калугина місцеві майстри керамісти зроблять форму для відливу сувенірних скульптур.

Це той випадок, коли кожен хто бажає отримати такого рибалку, зможе долучитись до збору коштів на ремонт та реставрацію оригінального памятника.

“Великий” рибалка стоїть в степу, на околиці міста Слов'янськ і дивиться на ставки “Рибгоспу” селища Мирне. Монумент давно почав руйнуватись, таблички з самими “заповідями” давно демонтували працівники “Рибгоспу”, аби вберегти від ласих на метал. З голови цього велетня давно ростуть степові трави. Декілька років тому, в памятник влучила блискавка.

Ми поки не знаємо яка буде ціна досить таки локального сувеніру зі Слов'янська, але хто бажає отримати такого легіня - пишіть в комента)

Дякую Евгений Скрипник Дмитро Торець , що декілька разів навідувались до бетонного одинака в степ аби зробити усе необхідне аби модель вийшла такою ловкою. Доречі, це вже третя спроба створити зменьшену копію - і зрештою дуже вдала!

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

6
9

Эта запись была размещена в рубрики: