Чисто там, где убирают: в Славянске инспекция по благоустройству провела рейды

 
В Славянске, как выяснилось, еще очень много мест, куда следует приложить коммунальные руки. Как, впрочем, и руки самих жителей отдельных микрорайонов, а также владельцев отдельных магазинов, управляющих компаний. Слишком много таких мест, где за мусором и бытовыми отходами даже земли не видать..
.

Именно с целью навести порядок на городской территории и работает в Славянске инспекция по благоустройству. Отчет о ее деятельности за апрель 2020 года опубликован на официальном сайте Славянского городского совета.

Інформація Про роботу Інспекції міської ради з благоустрою м.Слов’янська за квітень 2020 року. Протягом звітного періоду Інспекція міської ради з благоустрою м. Слов'янська здійснила перевірки законодавства у сфері благоустрою населених пунктів.

Читайте также: Теперь просматривается насквозь: в Славянске расчищают бульвар Героев Крут

В ході перевірок на території міста виявлено та зафіксовано 87 порушення у сфері благоустрою, за наслідками яких, складені Приписи про усунення порушень благоустрою міста:

на власній та прилеглій території житлових будинків, об'єктів торгівлі та сфери послуг не було забезпечене постійне прибирання сміття, побутових відходів, гілля, листя в не відведених місцях та інші-29;

не забезпечене регулярне прибирання контейнерних майданчиків з періодичністю, яка дасть можливість забезпечити їх утримання у належному санітарному стані-13;

не проведення очищення фасадів будинків, парканів від оголошень, реклами інтернет-магазинів з продажу наркотичних засобів, психотропних речовин-41;

неналежне утримання колодязів підземних інженерних мереж, відсутній(пошкоджений) люк-3;

засмічення території населеного пункту-1;

Протягом звітного періоду було здійснено перевірку 41 звернення громадян. Згідно з віднесених законодавством до компетенції відділу усі звернення розглянуто об’єктивно, всебічно і вчасно, громадяни повідомлені про результати перевірок і прийнятих рішень.

Співробітники Інспекції міської ради з благоустрою м.Слов’янська протягом квітня приймали участь в роботі Комісії з питань перевірки обмежувальних заходів з протиепідемічного режиму для забезпечення регулярних рейд-перевірок об’єктів продовольчої торгівлі, аптек, житлово-комунального господарства.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

9
3

Эта запись была размещена в рубрики: