Військовослужбовці 15 Слов’янського полку стали донорами крові

В кожній лікарні постійно має бути запас донорської крові. Бійці військової частини 3035 зробили добру справу – стали донорами, здавши свою кров. Дехто з бійців вже не вперше це робить, для інших – це в новину. Як виявилось – гвардійці стійкі до виду крові та з легкістю пройшли всі процедури.

«Я вперше на таке зважився. Було навіть цікаво, як я буду себе почувати, коли побачу як набирається спеціальна ємність моєю кров’ю. Чи не буде в мене запаморочення? Виявилось, що це зовсім не страшно, а навіть приємно, бо це добра справа. Планую через два місяці прийти сюди знов» - ділиться солдат Євгеній Ляшенко.

Медичний персонал завжди добре зустрічає нацгвардійців. Ось і сьодні їх чекали з теплим домашнім чаєм та печивом. Завідуюча відділення сподівається, що бійці зможуть приходити частіше, хоча б раз на два тижні бо кров здорових молодих людей завжди потрібна.


«Термін придатності крові 42 дні, ми зобов'язані підтримувати постійний запас крові. Ми намагаємося підтримувати баланс всіх груп крові. Зараз є всі групи. Ми викликаємо, просимо про допомогу, буває що немає. Вгадати коли яка група знадобитися абсолютно неможливо. Вся кров перевіряється лабораторним обстеженням методом імунохемілюмінесцентного аналізу. Дякую нацгвардійцям за те, що коли потрібна допомога, вони завжди відкликаються. Сподіваюсь, що співпраця з військовою частиною 3035 буде продовжуватись і надалі» - розповідає завідуюча відділом трансфузіології у Слов’янській місцевій клінічній лікарні Катерина Пастельняк.

Тепер всі військовослужбовці, які сьогодні стали донорами крові мають право на один додатковий вихідний до звільнення та головне не це, а добрий вчинок. Приємно, що завжди є добровольці, які завжди готові допомогти.


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
5

Эта запись была размещена в рубрики: