Соблюдайте правила пожарной безопасности. Штрафы за нарушения от спасателей Славянска

Напередодні травневих свят, рятувальники Слов’янська закликають не провокувати пожежі у природних екосистемах та дотримуватися правил пожежної безпеки.

Тепла сонячна погода та відсутність опадів сприяють виникненню чисельних пожеж на відкритих територіях. Так, якщо за аналогічний період минулого року на Донеччині сталося 4 пожежі у природних екосистемах, та на сьогодні – це вже 37 пожеж! Слід заначити, що подібні пожежі є доволі небезпечними як для навколишнього середовища, так і для життя громадян.

Кожного дня рятувальниками Слов’янського району проводяться профілактичні роботи у м. Слов’янськ. Співробітники Служби порятунку акцентують увагу людей на найпоширеніших причинах виникнення подібних загорянь, а саме: нехтування правилами пожежної безпеки та безвідповідальне ставлення до навколишнього середовища.

Крім того, нагадуємо, згідно законопроекту №2339 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з метою збереження довкілля (щодо посилення відповідальності за дії, спрямовані на забруднення атмосферного повітря та знищення або пошкодження об'єктів рослинного світу)» зросли штрафи за підпали, знищення або пошкодження лісових масивів, зелених насаджень навколо населених пунктів, вздовж залізниць, а також стерні, сухих дикоростучих трав, рослинності або її залишків на сільгоспземлях вогнем. Їх підвищили у 18 разів – до 91800-153000 гривень.

Підвищили штрафи і в Адміністративному кодексі України, зокрема в статті про порушення вимог пожежної безпеки в лісах. За це збільшили штрафи також у 18 разів – до 1530-4590 гривень.

Водночас унаслідок знищення або пошкодження лісу внаслідок необережного поводження з вогнем або виникнення лісової пожежі штрафи зростуть до 4590-15300 гривень.

За випалювання на сільгоспземлях, у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах тепер загрожує штраф у розмірі від 3060 гривень до 6120 гривень

Рятувальники Слов’янського району області закликають усіх жителів м. Слов’янська бути відповідальними: берегти довкілля, рідний край та його багатства, адже наша безпека в наших руках.

 

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

3
0

Эта запись была размещена в рубрики: