Невероятные картины из еды прославили киевскую художницу за границей

Київська художниця Дарина Косар вже не перший рік робить унікальні картини з їжі та продає їх за кордон. Дарина створила близько 300 картин. Цього року запустила майстер-класи для дорослих та дітей в Україні, у планах – проводити такі заходи за кордоном.

“Я з підліткового віку захоплювалася фотографією та кулінарією. А потім вирішила поєднати ці два захоплення і створити щось нове та креативне. Займаюся фудартом вже протягом п’яти років і за цей час встигла поспіврацювати з такими компаніями та брендами, як Christian Louboutin, Disney, Bonduelle, Belgian Boys та Katy Perry”, – розповіла Дарина Косар. Пише seeds

“В основному мої роботи мають попит за кордоном. На жаль, українські компанії та бренди переважно пропонують співпрацю лише на основі бартеру”, – говорить вона.

Спочатку, розповідає, погоджувалася на такі пропозиції, але згодом стала отримувати більше комерційних замовлень саме від закордонних компаній, що дозволило Дарині перетворити своє хобі у бізнес.

Читайте также: Яркие акценты художника Данила Туркина. Новая выставка в Славянске

“Першу роботу зробила з кавових зерен та опублікувала фото у соцмережі. Несподівано отримала багато схвальних відгуків та компліментів і вирішила продовжувати у цьому ж напрямку”, – розповідає Косар.

Згодом мала своє перше замовлення. “Моя робота потребує багато натхнення та цілеспрямованості. Я щодня проводжу брейн стормінг, малюю сюжети, маленькі картинки, щоб згодом сформувати повноцінну ідею”, – ділиться майстриня.

Спочатку Дарина прописує сюжетну лінію майбутньої картини, основні кольори. Потім купує продукти та компонує їх.

“Створити фударт із млинців, наприклад, набагато легше, ніж з дрібних матеріалів: ягід, фруктів, спецій”, – розповідає вона.

Найголовніше правило, – щоб на тарілці були продукти, які поєднуються: овочі з овочами чи крупами, фрукти – кондитерськими виробами, говорить Дарина.

“Найбільше задоволення від роботи отримую в процесі. Мені подобається готувати та перетворювати прості продукти на щось цікаве. Коли картина готова, відразу хочеться почати щось нове, більш оригінальне.

Найбільшим досягненням вважаю те, що змогла перетворити хобі у бізнес. Я роблю те, що люблю”, – додала вона.


Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

11
1

Эта запись была размещена в рубрики: