Как сэкономить электроэнергию если у вас установлен бойлер

Бойлер – один з найбільш витратних електроприладів. В середньому для сім'ї з трьох людей бойлер нагріває близько 6 кубометрів води і використовує до 200 кВт·год електроенергії на місяць.

Під час карантину знаходитися вдома та мити руки доводиться частіше. Постачальник електроенергії та енергоефективних рішень YASNO у Донецькій області радить, як зекономити на нагріві води бойлером:

  • відрегулюйте температуру нагрівання на рівні 55 градусів – це знизить енергоспоживання без обмеження комфорту;
  • вчасно чистіть та видаляйте накип всередині бойлера;
  • запрограмуйте автоматичне вмикання/вимикання бойлера в потрібний час через «розумну» розетку. При наявності такої розетки та двозонного лічильника, що входять до набору Розумний Watt, за використану з 23:00 до 7:00 електроенергію можна сплачувати вдвічі менше;
  • за допомогою розетки з таймером налаштуйте автоматичне вмикання та вимикання бойлеру у потрібні години, коли електроенергія удвічі дешевша;
  • відключайте бойлер у період довгої відсутності вдома, щоб на підігрів води не йшло більше енергії, ніж на підтримку її температури.

«Використання таких енергоємних приладів як бойлер сьогодні є необхідністю для багатьох родин, але це і додаткові витрати. Знизити їх можна, не обмежуючи себе у комфорті. YASNO пропонує прості та дієві рішення, що допоможуть зменшити суму у платіжці до 50%. В цьому щодня переконується все більше родин Донеччини, які використовують енергоефективний набір з двозонним лічильником. Під час карантину на набір діє знижка 15%. Піклуючись про здоров’я та безпеку клієнтів, встановлять його після завершення карантину», – відзначив директор YASNO в Донецькій області Олександр Северін.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
16

Эта запись была размещена в рубрики: