Юные фотографы Донетчины – финалисты всеукраинского фото-конкурса Future Photo Days

В Одесе, в рамках фестиваля Odesa Photo Days, покажут 5 фото-историй, которые создали выпускницы проекта "МедіаЛаб Донбас", а также им было присуждено 5-ть из 18-ти мест.

В рамках фестивалю Odesa Photo Days, який проходить з 23.04. по 26.04. в Одесі,
покажуть п'ять фотоісторій, створених на фотомайстернях Німецько-українського проекту МедіаЛаб Донбас. У зв'язку з пандемією, виставка робіт і всі заходи фестивалю будуть проходити в режимі онлайн.

На конкурс було подано 90 робіт підлітків з усієї України, більшість з них - з Київської, Дніпропетровської, Одеської та Донецької областей. Для показу на виставці в Одесі журі відібрало 18 фото-серій. Всі фіналістки Донецької області - випускниці фотомайстерень МедіаЛаб Донбас.

«Як завжди, було складно робити відбір, але водночас цікаво спостерігати зміни, у порівнянні з минулим роком. Наприклад, у цьому році ми отримали велику кількість документальних серій з Донбасу. Причиною такого росту та інтересу стали майстер-класи, які були проведені у цьому регіоні українськими фотографами та міжнародними організаціями» - розповідає про конкурс директорка Odesa Photo Days Катерина Радченко.

Читайте также: В Славянске спортивный праздник «Мама, папа, я — спортивная семья» прошел как всегда, дружно и весело

У фінал конкурсу вийшли роботи Мілени Харіної і Стелли Бородіної зі Слов'янська, Марії Бабич з Торецьку, Анни Стариченко з Дружківки та Юлії Воронцової з Авдіївки.

Над серіями дівчата працювали під кураторством київських фотографів- документалістів Олексія Фурмана, Сергія Коровайного і Стаса Козлюка.

«Вихід у фінал став для мене приємною несподіванкою. А Фотомайстерня допомогла мені остаточно визначитися з вибором професії, тепер я планую стати фотохудожницею-рекламісткою. Впевнена, що набуті знання мені обов'язково допоможуть, як під час вступу, так і в майбутній професії» - говорить Мілена Харіна, фіналістка конкурсу.

Фотомайстерні МедіаЛаб Донбас - спільний проект німецької організації Європейська Медіа Ініціатива і громадської організації «Нова Дружківка». У майстернях, які проходили цього літа в чотирьох містах Донецької області - Слов'янську, Дружківці, Торецьку і Авдіївці дівчата і юнаки отримали навички роботи із дзеркальною фотокамерою, навчилися прийомам візуального сторітеллінга і створили фотоесе на тему «Вулиця, на якій я живу».

Проект фінансується у рамках Програми Федерального міністерства закордонних справ Німеччини «Розширення співпраці з громадянським суспільством країн східного партнерства та Росії». Проекти МедіаЛаб Донбас спрямовані на lосягнення однієї з цілей програми: «Зміцнення плюралізму».

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
2

Эта запись была размещена в рубрики: