Убила и закопала. В Лиманском районе женщина лишила жизни сожителя

Как сообщили правоохранительные органы, женщина две недели скрывала убийство своего мужа, а в это время его тело находилось в нескольких десятках метров от дома. Теперь ей грозит срок от 7 до 15 лет лишения свободы.

Як встановило слідство, вбивство 34-річного мешканця с. Дробішеве сталось увечері 7 квітня. Під час побутової сварки чоловік повернувся до співмешканки спиною та отримав два удари ножем, які стали смертельними.

Щоб приховати скоєне, жінка сховала тіло у сараї, а вночі перетягнула на територію сусіднього закинутого домоволодіння та закопала.

Читайте также: Избил прохожего — три года для жителя Славянска

З наступного ранку зловмисниця розповідала знайомим, що батька двох молодших дітей (усього їх у неї було четверо) вона просто "вигнала" з домівки. Із часом долею зниклого чоловіка цікавилось все більше односільчан, а з ними - і дільничний поліцейський.

За два тижні 32-річна жінка зізналась правоохоронцям у вбивстві та показала місце поховання тіла. З її житла був вилучений та направлений на експертизу кухонний ніж.

Наразі  Лиманським відділенням поліції проводиться досудове розслідування за ст. 115 ч.1 Кримінального кодексу України "Умисне вбивство".

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

2
5

Эта запись была размещена в рубрики: