Магазин работает? Тогда мы идем к вам… В Славянске комиссия проверяет соблюдение противоэпидемического режима


Карантин - штука серьёзная. Масса правил и предписаний. Особенно это касается даже не отдельных граждан, а мест, где таких граждан бывает много: магазины и другие общественные места. Как соблюдается противоэпидемиологический режим в сфере городской торговли сейчас проверяет специальная комиссия.

На сайте Славянского городского совета появилась официальная и полная информация о первых рейдах такой комиссии по торговым точкам города.

Щодо роботи Комісії з питань перевірки обмежувальних заходів з протиепідемічного режиму.

З метою забезпечення протиепідемічних заходів для запобігання поширенню короновірусної хвороби( COVID 19) на території міста в умовах карантину в м. Слов’янську комісією з питань перевірки обмежувальних заходів з протиепідемічного режиму, у складі представників Інспекції міської ради з благоустрою м. Слов’янська, відділу торгівлі Слов’янської міської ради, Слов’янського районного управління ГУ Держпродспоживслужби в Донецькій області, Слов’янського відділу поліції ГУ Національної поліції в Донецькій області, регулярно здійснюються перевірки суб’єктів господарювання міста, які продовжують свою діяльність в умовах карантину. Комісією здійснено 53 перевірки, під час яких проведено моніторинг та контроль за :

виконанням постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211” Про запобігання поширенню на території України короновірусу (COVID 19) ( із змінами) щодо введених обмежувальних заходів на період карантину, протокольних рішень міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та розпоряджень Керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що стосується запобігання та поширенню короновірусної інфекції;

наявністю засобів індивідуального захисту для персоналу(масок, разових рукавичок), дезінфекційних засобів, антисептиків для рук;

роботу персоналу в масках з додержанням термінів та умов їх використання;

одночасне перебування у торговельному залі не більш однієї людини на 10 кв.м.;
врегулювання відстані в черзі між покупцями не менше 1,5-2 м;

проведення дезінфекції в багатоквартирних житлових будинках;

наявність інформаційних пам’яток на входах до підприємств продовольчої торгівлі, аптек, до житлових будинків.

Суб’єктам господарювання, надані роз’яснення про необхідність суворого дотримання протиепідемічних заходів для запобігання поширенню короновірусної хвороби( COVID 19) та попереджено про відповідальність за їх порушення.

Читайте также: От госпитализации отказалась. 60-летняя жительница Славянска — второй случай заражения коронавирусом.

Про випадки порушення обмежувальних закладів з протиепідемічного режиму в закладах продовольчої торгівлі, аптеках, житлово-комунального господарства та транспорту можно повідомити на “Гарячу лінію” з питань боротьби з короновірусом за тел. 2-77-83.

Дотримуйтесь правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-епідомідемічних правил і норм не наражайте себе і інших на небезпеку.

Что нужно учесть? Если вы владелец или работник торговой продовольственной точки (магазина, супермаркета) правила нужно неукоснительно выполнять. Ведь штрафы за нарушения карантинных мероприятий достаточно велики: от 17000 грн. Внимание! Возможно комиссия уже заходит именно к вам...Готовы?

Валерий Никитин,
Деловой Славянск


Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

8
13

Эта запись была размещена в рубрики: