Сорвать джек-пот помешала полиция: в Славянске три игровых заведения хотели возобновить работу

Об этом сообщили на официальном сайте Славянского отдела полиции.

Під час обшуків, що проходили під процесуальним керівництвом місцевої прокуратури, правоохоронці вилучили комп'ютери, носії інформації, записи та гроші, отримані в результаті зайняття гральним бізнесом.

Читайте также: Больше внимания своим детям на карантине. Полиция Славянска

Співробітники поліції отримали інформацію про те, що у Слов'янську почали функціонувати гральні заклади: два у центральній частині міста, та ще один поблизу залізничного вокзалу. Нелегальні "підприємства" діяли за всіма правилами конспірації та намагались працювати тільки з "перевіреними" клієнтами, проте це не завадило правоохоронцям зібрати необхідну доказову базу.

Обшуки за участю співробітників Слов'янського відділу поліції та Управління стратегічних розслідувань ГУНП області пройшли одночасно, і всі вони були результативними.

За трьома адресами загалом було вилучено більше півсотні комп'ютерів, флешносії із інформацією, камери відеоспостереження та мобільні телефони, зошити із розрахунками та готівку.

Досудове розслідування відбувається у рамках кримінального провадження за ст. 203-2 ч. 1. Кримінального кодексу України «Зайняття гральним бізнесом». Окрім конфіскації обладнання закладів, організаторам закладів загрожує штраф розміром від 170 до 680 тисяч гривень.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

14
2

Эта запись была размещена в рубрики: