Реконструкция. В Славянске прошло совещание на стадионе имени Юрия Скиданова


17 квітня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик провели в місті Слов’янськ робочу нараду з питань реалізації програми Президента України «Велике будівництво».

Нагадаємо, на Донеччині до кінця 2020 року мають відкрити 5 нових стадіонів у містах Волноваха, Краматорськ, Селидове та Слов’янськ. З поточною ситуацією щодо реконструкції стадіону імені Ю.П.Скиданова комунального закладу «Спортивний клуб за місцем проживання «Культурно-спортивний центр» керівництво області ознайомив Слов’янський міський голова Вадим Лях. Пише Донецька обласна державна адміністрація

Читайте также: Кто же эти счастливчики? Определены победители Бюджета участия в Славянске

Так, проєктом передбачено реконструкцію трибун та адміністративної будівлі, огорожі, облаштування бігових доріжок, будівництво тенісного корту, міні-футбольного поля та універсального майданчику для гри у волейбол та баскетбол. Оновлення стадіону, загальна вартість якого складає 35 469,872 грн., фінансуватиметься за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку та місцевого бюджету.

Вадим Філашкін у діалозі з учасниками робочої наради наголосив на необхідності жорсткого дотримання термінів виконання запланованих робіт. На сьогоднішній день завершено підготовку тендерної документації, на 22 квітня оголошено аукціон.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

7
5

Эта запись была размещена в рубрики: