Зеленский поздравил украинцев с наступающей Пасхой и призвал отметить ее дома

Президент України Володимир Зеленський привітав християн східного обряду з прийдешнім Великоднем.

«Нехай у наших серцях будуть добро, світло та милосердя, а в домівках – радість, достаток і любов. Нехай на нашу землю повернеться мир. Іще раз закликаю всіх відсвяткувати Великдень вдома. Коли ми всі зостаємося вдома – це справді єднання. Єднання заради лікарів, заради здоров’я нашої нації, а отже – її майбутнього», — написав він у Facebook. Пише "Громадське" 

Дорогі українці! Я вітаю всіх християн східного обряду з прийдешнім святом – Світлим Воскресінням Христовим! Нехай у наших серцях будуть добро, світло та милосердя, а в домівках – радість, достаток і любов. Нехай на нашу землю повернеться мир.Іще раз закликаю всіх відсвяткувати Великдень вдома. Коли ми всі зостаємося вдома – це справді єднання. Єднання заради лікарів, заради здоров’я нашої нації, а отже – її майбутнього.

Опубліковано Володимиром Зеленським Субота, 18 квітня 2020 р.

Читайте также: Благодатный огонь передадут Украине по специальной процедуре

Під час великодніх богослужінь 18 та 19 квітня біля храмів по всій країні чергуватимуть понад 22 тисячі поліцейських та нацгвардійців. За словами речника МВС Артема Шевченка, там правоохоронці проводитимуть роз’яснювальну роботу аби громадяни, які все ж вирішать прийти до храмів, дотримувалися дистанції один від одного..

Водночас радник міністра внутрішніх справ Юрій Тандіт заявив, що у разі непокори людей та їхнього великого скупчення під час великодніх свят поліція буде залучати сили спецпризначення.

Раніше у Православній церкві України нагадали, що великодні богослужіння 19 квітня транслюватимуть онлайн, тому закликали вірян залишитися вдома та за можливості допомогти нужденним.

Українські телеканали транслюватимуть богослужіння різних конфесій, розклад ефірів опублікував Офіс президента.

Саме після великодніх свят і з врахуванням кількості нових випадків інфікування коронавірусом влада вирішуватиме, чи продовжувати або пом'якшувати карантин в Україні.

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

4
7

Эта запись была размещена в рубрики: