Юридические и правовые консультации онлайн для подростков Славянска


Слов'янські поліцейські разом із представниками місцевого відділу правової допомоги розробляють заходи, які допоможуть проводити онлайн роботу з підлітками та консультації громадян.

Практика показує, що у період карантинних заходів у громадян є чимала потреба в отриманні правових знань та консультацій за різними юридичними питаннями. Як посилити роботу дистанційних сервісів та надавати кваліфіковану допомогу громадянам онлайн, вирішували співробітники поліції та представники відділу «Слов’янське бюро правової допомоги».

Інспектори з ювенальної превенції Слов'янська є сертифікованими медіаторами із досвідом впровадження цієї практики у підлітковому середовищі. Зараз, коли навчальні заклади працюють дистанційно, навчання та консультації з медіації проводитимуться в аналогічному форматі.

 

Окремі інформативно-розяснювальні та комунікативні заходи розробляються для осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу (БВПД).

Наразі проводиться підготовка та висвітлення інформації щодо кращих практик захисту та популяризація довідково-інформаційної платформи правових консультацій «WikiLegalAid», утвореної Координаційним центром з надання правової допомоги у 2016 році.

Звернутись до даного правового сервісу можна за посиланням.

Слов'янський відділ поліції Донецької області

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

0
1

Эта запись была размещена в рубрики: