17 квітня – День пожежної охорони. Вітаємо вогнеборців Слов’янська із професійним святом!

день пожежника

У 2013 році було офіційно встановлено в Україні професійне свято, яке відзначатиметься щороку 17 квітня – День пожежної охорони.

Це свято встановлене враховуючи вагомий внесок працівників пожежної охорони України у справу боротьби з вогняною стихією, захисту життя і здоров’я людей, майна від пожеж та на підтримку ініціативи громадських об’єднань і Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

День пожежної охорони відзначають навесні, коли пожежники особливо завантажені роботою: палії підпалюють суху траву та просіки, тому пожежники працюють практично без вихідних.

Тож підтримаємо тих, хто гасить вогнища пожеж, зберігаючи огонь в своїх серцях! Бережіть себе, нехай у вас будуть лише навчальні виклики!

Привітання із Днем працівника пожежної охорони

день пожежника

Вітаю з Днем працівників пожежної охорони України та побажати від душі хочу бравих сил, відмінної підготовки, високої безпеки, постійної удачі, успішних справ, стабільного благополуччя і чудових ідей.
***

день пожежника

Вітаю з Днем працівників пожежної охорони України. Хочу побажати високої пильності і абсолютної впевненості, неймовірних сил і граничної обережності. Нехай жодна іскра НЕ прошмигне повз тебе, нехай жодне полум'я не розгориться під твоїм наглядом. Удачі в роботі і благого щастя в житті.

***
Пожежний!
Ми приєднуємося до привітань, що звучать сьогодні в твою адресу і на адресу твоїх колег! Пожежний - це чудова професія, ти можеш пишатися своєю працею кожен день! Від імені всіх людей, яким ти допоміг в тяжку годину, ми дякуємо тобі за твою нелегку і небезпечну службу!

Діловий Слов'янськ

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

5
0

Эта запись была размещена в рубрики: