Є діти у Слов’янську, які потребують допомоги. Долучайтесь!

Пріоритетом в роботі служби у справах дітей завжди є захист дітей в будь-якій ситуації, підтримка сімей, з метою забезпечення їхньої стабільності.

Сьогодні, в умовах надзвичайної ситуації – пандемії, карантину, діти з родин, які перебувають у службі на обліку, як такі, що опинилися в складних життєвих обставинах, потребують соціального захисту, особливої уваги та підтримки.

Спеціалісти служби у справах дітей відвідали такі родини, надали гуманітарну допомогу у вигляді продуктових наборів, які надав один з підприємців нашого міста (просив не називати його прізвище, бо зробив це від щирого серця та з любов’ю до дітей).

Такі набори отримали 16 родин, в яких виховується 40 дітей. Дякуємо за надану підтримку дітям, радіємо, що є в нашому місті Люди, яким небайдужа доля дітей!

Є надія, що загальні зусилля, направлені на подолання життєвих труднощів, які виникли в сім’ях, нададуть результати і діти будуть мати змогу розвиватися та виховуватися в рідних родинах.

В разі виявлення бажання у підприємців, небайдужих людей, допомогти дітям, можна звертаємось до служби у справах дітей за телефонами:

(095) 604-05-80
(06262) 2-51-25

Фотогалерея
Фотогалерея
Фотогалерея

Следите за новостями на нашем “Telegram-канале

10
2

Эта запись была размещена в рубрики: